099-24-59-777
096-457-00-51

Лечение наркомании, алкоголизма в Харькове. Кодирование. Вызов нарколога на дом

Наркологи нашої клініки можуть вивести людину із запою, зняти важкий похмільний синдром. Лікар ретельно підбирає препарати і розраховує дози індивідуально, залежно від віку та стану людини. Наш метод виведення з запою гарантує значне полегшення вже після першого внутрішньовенного введення препарату. Наступний етап - нормалізація діяльності всього організму, підтримуюча терапія, яка допомагає нормалізувати сон, відновити печінку.

У випадках хронічного зловживання алкоголем після проходження курсу терапії наші лікарі пропонують закріпити результати лікування і пройти кодування від алкоголю на тривалий термін. Такий підхід набагато ефективніше, ніж просте лікування алкоголізму.

Ми рекомендуємо звертатися до лікаря при перших же ознаках залежно та дізнатися, як вилікувати від алкоголізму. Якщо вашим близьким і рідним необхідно пройти курс лікування алкоголізму, зверніться в нашу клініку. У нас працюють досвідчені лікарі-наркологи, які допоможуть вам справитися з даним захворюванням. Наші фахівці знають, як вилікувати від хронічного алкоголізму, як повернути людину до нормального повноцінного життя. Як показує практика, після виходу з похмільного стану алкоголік рідко звертається до нарколога. У таких випадках дуже важлива підтримка родичів і друзів. Поставтеся до цієї проблеми близької вам людини як до захворювання, адже від вашого ставлення багато в чому буде залежати одужання.